online marketing, Petr Hochmajer

 

 

 

 
 

aktuálně

NAŠE AKCE - VENKU A BEZPEČNĚ 

Friday, October 16, 2020 3:22:00 PM


Jsme rádi, že se i v tomto školním roce hlásíte do našich kroužků a vzdělávacích programů. Chceme, aby návštěva našich aktivit byla pro vás nejen přínosná, ale i bezpečná.

Většina našich programů se z principu koná venku, v prostředí lesa nebo zahrady. V areálu pozořické hájenky důsledně dodržujeme aktuální nařízení vlády a doporučení MŠMT pro zajištění bezpečné výuky (pravidelný úklid a dezinfekce, větrání, důraz na dodržování pravidel osobní hygieny zaměstnanců i návštěvníků, ochrana úst a nosu, jednorázové ručníky). Na programech jsou účastníci v kontaktu pouze s našimi lektory.

Pokud nebude možné pořádat žádné vzdělávací akce z důvodu mimořádných opatření vlády či Ministerstva zdravotnictví, posuneme termín jejich konání.

U kroužků, které probíhají v pololetních cyklech, nabídneme náhradní termíny na všechny lekce, které nemohly proběhnout, v době, kdy nám to opatření umožní, tedy i v druhém pololetí školního roku.

Nebudete-li se moci našich aktivit zúčastnit z důvodů karantény či nemoci, můžete za sebe poslat náhradníka. Stačí nás o tom předem informovat.

Storno poplatky u enviroprogramů pro školy máme nastaveny velmi vstřícně, nemusíte se proto bát neočekávaných situací. Programy je možné bezplatně rušit jeden pracovní den předem do 15h.

V případě, že bude seminář či jiná jednorázová akce zrušena z naší strany (např. karanténa či rozhodnutí lektora), vrátíme vám zaplacený účastnický poplatek celý.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na vás i vaše děti!

 

 

 

více informací >>>
 

Podzimní Výletníček 

Wednesday, September 16, 2020 11:10:00 AM

Pojďte si prožít dobrodružství podzimního lesa. Podzimní kroužek Výletníček pro rodiče s dětma se blíží. 

Kdy:  ve středy 23.9, 30.9., 7.10., 14.10. ,21.10. ,4.11., 11.11., 18.11.

v čase: 9:30 - 11:30

na zahradě DLK Stromík 

přihlašovat se můžete zde

více informací >>>
 

Letní tábory ve Stromíku i Mariánce 

Saturday, May 16, 2020 12:03:00 PM
Page 1 of 18 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>


rychlý kontakt

777 145 343

klara.krchnava@stromik.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakupujete na internetu?Zapojili jsme se do projektu

GIVT, který spolupracuje s více než 800 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit www.givt.cz – na horní liště vyberte možnost přispívám na Kavyl z.s. a část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a vy nezaplatíte nic navíc! Děkujeme, že na nás myslíte :)

 

 

 

 

 

© Dětský lesní klub Stromík  | Webmaster: LIVEBOX, a.s.